O firmie Oferta Galeria Kontakt
| O FIRMIE
Niespodziewani goście, przyjęcie dla rodziny, bankiet firmowy, a może impreza-niespodzianka? Raphael Catering sprosta każdemu zadaniu, by pomóc i zadowolić Klienta. My wiemy, że spotkania przy stole zbliżają ludzi, dlatego nasze potrawy robimy z sercem i pasją, by ten czas spędzony w gronie najbliższych, przyjaciół czy współpracowników był wyjątkowy. Efektem naszego doświadczenia w pracy są zawsze pyszne, świeże i finezyjnie skomponowane posiłki.

Nasza energia i miłość do gotowania znajdują ujście w organizacji najróżniejszych imprez, jak wesela, jubileusze, chrzciny, przyjęcia komunijne, rocznice itp., ale także w nieco swobodniejszych spotkaniach, jak grille czy pikniki. Jednak zawsze, bez względu na okazję, jesteśmy blisko Klienta, by te chwile stały się niezapomniane. Raphael Catering przygotowuje posiłki dla najmniejszych Klientów ze szkół i przedszkoli, którzy - jak większość wie – potrafią być bardzo wymagający.

Jesteśmy także zaufanym i rzetelnym partnerem w biznesie, przygotowując bankiety i konferencje. O zadowolenie naszych Klientów dba zawsze życzliwy personel, który do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, opierając swoją wiedzę i doświadczenie na potrzebach i sugestiach Klientów.
Wszelkie prawa zastrzeżone! Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa "PRZEGŁOS"